ÜYELERİMİZ AYVALIK GEZİSİNDE

Çanakkale Güç Birliği Platformu’nun başarılı komisyonlarından Kültür ve Sanat Komisyonu, muhteşem bir gezi programına imza attı. Özgür Üstün başkanlığında, Alptuğ Akkoca, Burcu Temir, Erkan Bilgin, Murat Kılıç, Ümit Samur tarafından organize edilen program profesyonel gezileri taş çıkarttı.

Her anı özel planlanan ve muhteşem anlarla dolu gezi Wilusa Turizm katkılarıyla, değerli üyemiz Sayın Ahmet Çelik’in üyelerimize yaptığı jestle gerçekleşti. Gezinin rehberliğini Çanakkale Güç Birliği Platformu Başkanı Gökhan Bayram yaptı. Program kapsamında Akçay’da kahvaltı düzenlendi. Ardından Cunda Adası, Ayvalık sokakları, sanat köyü olan Küçükköy, Şeytan Tepesi ve Şeytan Sofrası ziyaret edildi.

Kültür Sanat Komisyonu Başkanımız Özgür Üstün, gezinin her anında üyelerle özel olarak ilgilendi. Ücretsiz düzenlenen gezide yapılan fotoğraf yarışmalarında ise kazananlara ödüller sunuldu. Profesyonel Fotoğrafçı Erkan Bilgin gezinin fotoğraflarını çekerek programa katkılar sundu. Kayıtların Burcu Temir tarafından tutulduğu programa ilgi yoğundu. Murat Kılıç müziklerle programa renk katarken, Mustafa Alptuğ Akkoca’nın otobüs içinde yaşattığı neşeli anlar unutulmazdı. Alptuğ Akkoca, stand up programı şeklinde sunduğu sunumlarıyla katılımcıları gülmekten kırdı.

Gezinin sonunda, Çanakkale dönüş yolunda Platform Başkanı Gökhan Bayram tarafından yapılan çekilişle, zeytinyağı zeytin sabunu vb. armağanlar katılımcılara takdim edildi. Program bitiminde Kültür Sanat Komisyonu Başkanı Özgür Üstün katılımcılara teşekkür etti ve bir sonraki gezi programının Bursa istikametine olacağını duyurdu.