Komisyon

KOMİSYONLAR

Derneğimizin Komisyonlarımız vasıtasıyla;

KADIN KOMİSYONU: Kadınlarımıza ihtiyaç duydukları her alanda , kişisel gelişimlerini sağlamak, bilgi ve becerilerini arttırmak, hayatın her alanında olabilmeleri sağlamak amacıyla  eğitim ve seminerler düzenleyerek destek vermektir.

ÇOCUK KOMİSYONU: Çocukların sağlığı, eğitimi ve sosyal yaşamına ilişkin konularda çabalarda bulunur, aileleri ile ilgili programlar düzenler.

GENÇLİK KOMİSYONU: Çoğunluğu üniversite öğrencilerinden oluşan komisyon, gençlere yönelik etkinliklerde bulunurken, birçok mensubu diğer komisyonlarda da yer alarak etkinliklere fiilen katılır.

TESPİT KOMİSYONU: Zor durumda, dezavantajlı insanlarla ilgili gelen mesajları değerlendirir, yerinde inceleme yapar, sorunu çözmek için çabalar.

ETKİNLİK KOMİSYONU: Platform üyelerinin arasındaki dayanışmayı sağlamak amacıyla, yemek, kahvaltı, gece vb. programlar düzenler.

YAŞLILAR KOMİSYONU: Kentte bulunan yaşlıları mutlu etmek için çabalar. Bu anlamda ziyaretlerde bulunur, kendilerine yönelik programlar tertipler, ihtiyaç sahibi yaşlılara yardım eder, ihtiyaçlarını giderir.

KÜLTÜR SANAT KOMİSYONU: Çanakkale’ye yönelik kültür ve sanat aktiviteleri düzenler, üyelerine kültürel ve sanatsal etkinlikler ile ilgili bilgiler sunar, etkinlikleri destekler.

ESNAF KOMİSYONU: Çanakkale esnaflarının kişisel gelişimlerine yönelik çalışmalar, eğitimler, programlar, yarışmalar düzenler, esnaflara destek sunar.

ÇEVRE KOMİSYONU: Yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası olan Doğamızı, Hayvanlarımızı koruyup kollamak, onların özgürlük ve  haklarını savunmaktır.